Şişli Masaj Salonu
İstanbul Şişli`de Popüler Masaj Salonları...

 

 

Etiler masaj salonu

ETİLER MASAJ SALONU

Masaj insan sağlığı için gerekli olan fiziksel, ruhsal ve zihinsel rahatsızlıkları gidermek amacıyla belirli aralıklarla yapılması uygun tıbbi bir tedavi yöntemidir. Aynı zamanda  hasta ve yorgun olan vücudumuzun herhangi bir bölgesinin rehabilitasyonu  ve eski duruma dönmesine yardımcı olması için mekanik enerjinin derinlerde fizyolojik etkiler oluşturmasını sağlamak amacıyla yapılan bir terapi çeşididir. Günümüzde  masajın hemen hemen herkes tarafından bilinp uygulayacağı sanılsada  asıl doğru olan uzman masözler tarafından yapılmasıdır. Bilinçli olarak yapılan bir masaj bazen hayatımızın hızlı temposunda çoğu zaman unuttuğumuz  şifalı bir dokunuş olarak uygulandığında  güçlü bir iyileştirici, tedavi, bakım ve rahatlama hissettiriyor.Yapılan klinik araştırmalara göremasajın kan dolaşımını hızlandırarak, metamatiksel zekayı keskinleştirdiği ve zihinsel uyanıklığı da arttırdığı belirtilmiştir.Yani kısaca masaja sağlığımızı korumak  ve vücudumuzdaki olumsuz etkilerden kurtulmak için uygulayabileceğimiz doğal bir terapi , vücut bakım uygulaması ve  aynı zamanda keyifli bir etkinlikde diyebiliriz.

Masaj çeşitlerini kısaca spor masajı, tıbbi masaj ve dinlendirici masaj olarak üç başlık altında toplayabiliriz. Gün içinde oluşan yorgunluk stres gibi olumsuz etkilerden işin ehli olan kişilerce yapıldığında  bir kaç sihirli dokunuşla kurtulabiliriz. İnsan sağlığına  bir çok faydası olan masajın başlıca  faydalarını sayacak olursak kan basıncını düzenler, bağışıklık sistemini güçlendirir, vücuttaki fazla ödem ve toksin atılımını sağlar, sindirim ve boşaltım sisteminin çalışmasına yardımcı olur, stres ve yorgunluğu giderir,  yağ yakımını hızlandırmış olurken, kasları da gevşetir,  uyku düzenine yardımcı olur, vücut enerjisini yeniden canlandırır, psikolojik rahatlama ve ağrı kesicidir. Uzman eller tarafından yapılan masajla bu faydaların bir çoğundan yararlanabiliriz.

Konusunda uzman olan Etiler masaj salonu güvenilir, kaliteli, hijyene ve gizliliğe son derece önem veren genç masöz kadrosuyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini herşeyden önce ön planda tutarak, % 100 memnuniyet garantisiyle masajda uzman MEB diplomalı, güler yüzlü, bakımlı, anlayışlımasözleriyle güvenilir bir ortamda önem ver önemsen ilke edinerek kalite arayanları farkı hissetmeye bekliyor. Etiler masaj salonu baştan aşağı yenilenen dekor uyla daha rahat olacağınız klimalı odalarda ebeveyn banyo, jakuzi ile kendine önem veren siz müşterilerine son derece konforlu bir ortamda spa ruhunu ön planda tutuyor. Etiler masaj salonu uzak doğu ve avrupa masajları, cilt ve vücut bakımları, el ve ayak bakımı jakuzuli buhar ve sauna odalarında hizmet vermek için sizleri değerli müşterilerini bekliyor.

Anasayfa
İlan ve Reklam
İletişim
 

Web sitemizi istanbul masaj salonu portalı desteklemektedir.